Ankr Fiyatı, Binance Labs Yatırımının Açıklanmasından Sonra %41’i Arttı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankr fiyatı , Binance Labs’in Ankr’a yaptığı stratejik yatırımın ardından %41 arttı . Şirketin başlangıç ​​​​sermayesi ve hızlandırıcı bölümü olan Binance Labs, merkezi olmayan altyapıda Web3 endüstri lideri Ankr’a stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu.

Binance Labs, Web3 altyapısını desteklemek, Web3 geliştirici paketini Web3 Gaming SDK, Liquid Staking SDK ve App Chains as a Service ile genişletmek ve endüstri RPC hizmetini geliştirmek için Ankr’a stratejik finansman sağladı. Ankr’ın fiyatı haber nedeniyle %41 arttı.

BNB Zinciri, Ankr’ın Yardımıyla Web3’ü Kabul Etti

Ankr , BNB Zincirinde açık kaynaklı iyileştirmeler yaptıktan, BNB Liquid Staking’i tanıttıktan ve ekosistem için desteği sürdürdükten sonra Binance Labs stratejik yatırım yaptı. Ankr’ın ağ geliştirmeleri, tüm BNB Zinciri projelerine ve tüketicilerine fayda sağlayacak ve güvenilir ve hızlı bir BNB Zinciri, Web3’ün benimsenmesini artıracaktır.

Ankr’a göre, protokoldeki 18 blok zinciri, günde ortalama 7 milyardan fazla blok zinciri sorgusu alan RPC’leri barındırıyor. Şirket, depolama gereksinimlerini %75 oranında azalttığını ve RPC istek verimini 10 kat artırdığını iddia ettiği Erigon güncellemesi de dahil olmak üzere BNB zincirini yükseltti. Ayrıca ağın çekirdek altyapısının oluşturulmasına da yardımcı oldu.

BNB ağına yapılan iki yeni ekleme, Arşiv Düğümü ve en yeni BNB Uygulama Yan Zincirleri (BAS) ölçeklenebilirlik çözümüdür. Ankr ayrıca BNB Liquid Staking’i de destekler ve BNB token sahiplerine varlıklarıyla DeFi’de kazanmak için çeşitli seçenekler sunar. Ek olarak, çiftçilik, borç verme, bahis yapma, kasalara katkıda bulunma ve daha fazlası gibi tekniklerin aynı anda kullanılmasına izin verir.

Ankr, Geliştiricilere Staking Yeteneği Veriyor

Ankr, blok zinciri işletmelerinin blok zincirlerini daha hızlı çalıştırmalarını sağlayarak müşterilerine en iyi Web3 deneyimlerini sunmalarını sağlar. Şirket, projelerine ve platformlarına sıvı staking çözümlerini dahil etmek isteyen geliştiriciler için bir dizi staking yazılım geliştirme kiti (SDK) duyurdu.

İlgili diğer haberimizi de beğenebilirsiniz;  Beyond Protocol Nedir? BP Ne İşe Yarar?

Blockchain geliştiricileri, müşterilerinin ödüller almak için tokenleri stake etmelerini ve web3 genelinde daha fazla verim ve hizmet elde etmek için kullanılabilecek bir likit stake token almalarını sağlayabilir.

SDK’lar, San Francisco merkezli Web3 altyapısına göre beş ana blok zincirinde staking’i ele alarak başlayacak: BNB Chain, Ethereum, Avalanche, Polygon ve Fantom.

Ankr Fiyat İnceleme ve Tokenomik

Binance Labs kısa süre önce merkezi olmayan bir çapraz zincir stake platformu olan Ankr’a stratejik olarak yatırım yaptı. Ankr, giderek daha fazla kripto para kullanıcısını çekme hedefinde böylesine büyük bir stratejik ortağın desteğinden yararlanabilir. Haberden bir saat sonra ANKR fiyatları %60’tan fazla arttı ve birçok yatırımcı satma kararı aldı.

Fiyat artışı nedeniyle, projenin kapitalizasyonu 170 milyon dolar artarak toplam tahmini değeri 526 milyon dolara ulaştı. Binance Labs’in yatırım tutarı bilinmiyor ve token fiyat üst sınırını tahmin etmek zor, ancak yine de ilginç fiyat değişiklikleri görebiliriz.

Ankr Fiyat Pompaları %41 – Teknik Görünüm

ANKR/USDT şu anda %60’tan fazla kazandıktan sonra %22’den düşüşle 0.045$’dan işlem görüyor. ANKR/USDT paritesi 0.0588$’a ulaştı, ancak kripto para aşırı alım bölgesine girdiğinden beri hafif bir düşüş düzeltmesi sergilemeye başladı.

4 saatlik grafikte ANKR/USDT çifti şimdiden 0.048$’da tamamladı. Şimdi ise 0.044 dolardan %50 Fibo seviyesine doğru düşüyor. ANKR, satış baskısı artarsa ​​0,041 ABD dolarından %61,8 Fibo düzeltmesine maruz kalabilir.

Alternatif olarak, 0,41 doların üzerinde mum kapanışı yeni bir yükseliş eğilimi başlatabilir. Yukarı yönde, ANKR 0,048 doları hedefleyebilirken, 0,048 dolarlık bir kırılma, madeni parayı 0,052 dolara veya 0,058 dolara gönderebilir. İyi şanlar!

Rate this post
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir