Bitcoin Eylül’de Büyük Harekete başlayacak! Aylık BTC Fiyat Tahmini Paylaşımı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin fiyatı günümüzde birçok kişi tarafından yakından takip ediliyor . Beklenmeyen hareketler ve dönüşler sadece birçok kişiyi şaşırtmakla beraber, aynı zamanda yaklaşan ralli üzerindeki belirsiz havayı  dağıttı. Tarihsel olarak, Eylül ayının yılın en düşüşlü ayı olduğu kanıtlanmıştır. Bu nedenle, birçok analist, yıldız kriptosunun yakında dibe ulaşabileceğine inanıyor.

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Eylül ayının Bitcoin ve tüm kripto alanı için pek iyi olmadığını da vurguluyor. BTC fiyatı genellikle Eylül ayında yaklaşık %6 ila %8 düşer , ancak sonunda Ekim ayının 4. çeyreğinin başında belirgin bir şekilde yükselir.

Bununla birlikte, analist Nisan 2024’e kadar yatay bir ticareti sürdürdükten sonra hala 18.000 ila 48.000 dolar arasında işlem yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca, büyük bir yükseliş BTC fiyatını yeni bir ATH’ye yönlendirebilir. O zamana kadar analist, SPX daha sert çöktüğü için Bitcoin’in büyük dalgalanmalar ve yükselişler yaşamayabileceğine inanıyor.

Ayrıca, Ethereum (ETH) fiyat rallisine işaret eden analist, Birleşme yutturmacasının zaten fiyatlandığına inanıyor. Varlık, daha önce birkaç kez %100 artış gösterdi ve o zamandan beri yatay işlem görüyor.

Şu anda, Bitcoin ve Ethereum fiyatları sırasıyla %1.10 ve %2.23’lük bir sıçrama ile 20.232.61$ ve 1520.41$ civarında işlem görüyor.Önümüzdeki aylık kapanışın da yukarı yönlü olması ve 4. çeyrek ticaretine yükseliş notu ile başlamak için 22.500$ ve 1700$’ın üzerine yerleşmesi bekleniyor. .

Rate this post
İlgili diğer haberimizi de beğenebilirsiniz;  Bitcoin (BTC) Fiyatı 24K Doların Üzerine Çıkacak mı?
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir