Bitcoin ve Ethereum Fiyatı Önümüzdeki Haftada Yükseliş Trendini Koruyacak mı?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası genel değeri şu anda 1 trilyon doların üzerinde seyrediyor ve kripto para varlıklarının çoğu yukarı yönlü gibi görünüyor.

Daha önce 23.000 dolar civarında mücadele eden Bitcoin fiyatı 24.000 dolar seviyesini geri aldı ve hafta sonunu yükseliş notuyla kapatabilir.

Ancak bir analizcinin farklı bir öngörüsü var. Raporlara göre, Bitcoin (BTC) dip seviyesini 20.000 dolar civarında bulabilir.

Popüler bir kripto analisti olan Capo, Twitter’da ” Erken şortları rektlemek için son bir zirve” dedi. Jibon adlı başka bir trader, takipçilerine beklemelerini ve daha yüksek bir fiyattan (eğilim onaylandıktan sonra) satın almalarını ve spot fiyattan işlem yapmaktan kaçınmalarını tavsiye ettiği için benzer bir uyarıda bulundu. 

Kapak tarafında, Credible Crypto, Bitcoin fiyatının 20.700 $ aralığını kaybetmediği sürece yükselişte kalacağını belirten bir yükseliş yaklaşımına sahip.

Ethereum’un Piyasa Değeri %20 Arttı

Bu arada, önde gelen altcoin Ethereum, para biriminin 2.000 dolara yakın seviyelere ulaşması için muhteşem bir artış gördükten sonra kripto piyasasına liderlik ediyor. Raporlama sırasında, Ethereum hafifçe düştü ve son 24 saatte %5.11’lik bir artışla 1.974 dolardan işlem görüyor.

23 Mayıs’tan bu yana, para birimi 2.020 dolara dokunduğu için kaydedilen en iyi Ethereum fiyat hareketlerinden biri.

Bir zincir içi analist olan Material Scientist, Ethereum’un kripto piyasa değerinin %20’yi aştığını, Bitcoin’in ise %40 düştüğünü belirtti.

Rate this post
İlgili diğer haberimizi de beğenebilirsiniz;  Bitcoin Eylül'de Büyük Harekete başlayacak! Aylık BTC Fiyat Tahmini Paylaşımı
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir