Dogecoin ve Shiba INU’da Dalgalanma Yüksek! İşte Önümüzdeki Hafta Sonunun Hedefleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto dünyasının popüler Memecoin’leri son birkaç günde önemli bir yükseliş ivmesi kazandı ve bu da fiyatı çift haneli bir marjla yükseltti. Dogecoin‘in (DOGE) fiyatı %20’den fazla artarken, Shiba INU‘nun fiyatı geçen hafta sonu %40’tan fazla arttı. 

Bu nedenle, haftanın yükselişle başlamasıyla birlikte, hem DOGE hem de SHIB fiyatının, hafta sonuna kadar ani dirence ulaşmak için %15 daha artması bekleniyor.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

Dogecoin fiyatı , Mayıs 2022’de piyasalar sert düştüğünden beri dar aralıklarda kaldı. Varlık, ayın başından beri oynaklığını sıkıştırırken, geçen hafta sonu büyük bir yükseliş ivmesi sağladı. Hiç şüphe yok ki, varlık daha da dikkate değer bir düzeltme geçirdi, erken işlem saatlerinden bu yana varlık önemli bir toparlanma geçiriyor.

Dogecoin ve Shiba INU'da Dalgalanma Yüksek! İşte Önümüzdeki Hafta Sonunun Hedefleri

 

DOGE fiyatı, son fiyat hareketiyle yükselen üçgenin üzerine çıktı ve direncin üzerine çıktı. Ayrıca, ayılar fiyatı düşürmeye çalıştı, ancak direnç, düşüş eğiliminin ortasında fiyatı tutan seviyeleri desteklemek için döndü. Bununla birlikte, erken işlem günlerinin başlangıcından bu yana, boğalar pozisyonlarını geri kazandılar ve 0,09 dolara yakın yükseldiler, ancak geçemediler. 

Bununla birlikte, başka bir artışla, DOGE fiyatı 0.0932 $’ın üzerine çıkabilir ve nihayet aylık ticaretin sonunda 0.1 $’ın üzerine çıkabilir. 

Shiba INU (SHIB) Fiyat Analizi

Shiba INU‘nun fiyatı , Luna ile başlayan son birkaç ayda büyük bir gerilemeye tanık olduMayıs ayında UST krizi. O zamandan beri SHIB fiyatı toparlanamadı ve derin bir düşüş kuyusunda çekildi. Fiyatın 0.00001 doların altına düşmesi beklenirken, önemli bir yükseliş momentumu fiyatı 0.000017 doların üzerindeki yüksek seviyelere doğru itti. 

Dogecoin ve Shiba INU'da Dalgalanma Yüksek! İşte Önümüzdeki Hafta Sonunun Hedefleri

SHIB fiyatı, hafta sonu boyunca 0,00001323 $ seviyesindeki ani direncin üzerine çıktı ve en yüksek seviyelerine yükseldi. Önceki günün düzeltmesine rağmen, varlık daha düşük desteği 0.00001527$’da tutuyor. Bu nedenle, önümüzdeki hafta herhangi bir zamanda fiyatı 0.00002 doların üzerine çıkarabilecek önemli bir yükseliş yakın görünüyor. 

İlgili diğer haberimizi de beğenebilirsiniz;  Kripto Para Piyasası, Ethereum ve Bitcoin Öncülüğünde Yeşile Döndü

Bununla birlikte, önümüzdeki iki hafta için fiyat hedefi, aylık ticaretin sonunda 0,00003$ civarında yaklaşık 0,000029$’ın biraz altında kalıyor. 

 

 

Rate this post
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir