Minex Partner Nedir ?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanlarda ünlenen bulut madenciliği birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Tercih eden ve kullanan birçok kişi ise Minex Partner’i tercih etmektedir.

Son zamanlarda popüler olan Kripto para, uzun zamandır pek çok kişi ardından göz ardı edilmiştir veya umursanmamıştır. Bir zamandan sonra patlama yaşamasının ardında da herkes kripto para satın almış veya bulut madenciliğine yönelmiştir. Bulut Madenciliği, ekipman satın almadan uzaktan kiralanan sunucularda mining yapmaya denir. Sunucu büyük paralar gerektirdiğinden dolayı herkes bulut madenciliğine yönelmiştir. Minex Partner bulut madenciliğini en güvenli şekilde sunuyor.

 

 

 

Minex Partner Nedir?

 

 

Minex Partner, İsviçre merkezli merkezli kurulan bir bulut madenciliği firmasıdır. Elektrik kaybınız olmadan kiraladığınız sistemlerde kazım yapabilirsiniz. Bu yapılan madencilikle herhangi bir kayıp söz konusu değildir. Yatırım yapan insanlar genel olarak aylık ½25 oranında gelir elde etmektedir. Sizde bulut madenciliği ile kazanmak istiyorsanız Minex Partner’e kayıt olun ve başlayın!

 

 

Minex Partner Ne Vaat Ediyor?

 

 

Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada iş ortaklarına sahip olan Minex Partner, birçok yatırımcının ortak noktasıdır. Son model teknolojik ekipmanları sayesinde Hash gücüne dayanan kazımlar yapabilirsiniz. Kazım yaptığınız ekipmanlar teknolojik olmasının yanı sıra bakım yapılmaktadır veya bir üst modeli çıktığında sürekli olarak yenilenmektedir. Yapılan Yatırımlar sonucunda aylık olarak net %25 kazanç imkanı sunulmaktadır. Bunun yanında para yatırma ve çekme işlemlerinde herhangi bir komisyon talep etmemektedir. 7/24 para çekme veya yatırma işlemi yapabilirsiniz. Son olarak ise sunulan eğitim içerikleri sayesinde yatırımlarınızı nasıl doğru bir şekil değerlendirebileceğiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Nasıl Minex Partner Kullanıcısı Olunur?

 

 

Her kullanıcıya bir adet hesap vaat eden Minex Partner, bir kullanıcının birden fazla hesabı olduğunu tespit ettiği an üyeliklerin durdurulmasına karar verilir. Üyelik işlemleri sadece web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra referans sisteminden kazanç sağlayabilirsiniz. Sizin referans kodunuzu kullanarak üye olan kullanıcıların yaptığı yatırımlardan %7 kazanç sağlarsınız. Referansınızı kullanarak üye olan kişiler kendi üye havuzuna farklı birini eklediğinde ise %5 olarak kazanç sağlarsınız. Kısacası Minex Partner üzerinden yatırım sağlarken arkadaşlarınızı davet ederseniz kazancınızı bir o kadar yükseltmiş oluyorsunuz. Üstelik kısa süre içerisinde arkadaşınızda sizin gibi yatırımlarına ek olarak para kazanabilir.

5/5 - (1 vote)
İlgili diğer haberimizi de beğenebilirsiniz;  Upbit, Terra Yatırımcılarına Geri Ödeme Yapacak Komite Kurulumunu Duyurdu
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
1
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir