Monero (XMR) Kripto Fiyat Tahmini 2022 – XMR Almayı mı Düşünüyorsunuz?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Monero (XMR) kripto, gizliliği artıran başarılı bir çekişmeli olmayan hard fork güncellemesinin ardından geçen hafta çok iyi bir performans gösterdi. Monero (XMR) pozitif fiyat devamlılığını koruyabilirse, 200$ fiyat seviyelerini kırabiliriz.

Haziran 2022’nin en düşük seviyelerinde düşüşü yakalamayı başaran yatırımcılar da son dört hafta içinde şimdi %81’in üzerinde yükselmiş olacak. Şu anda Monero (XMR) çizelgelerinde şekillenen, yükselen bir kanal modelidir. Bu, yukarı yönde güçlü bir kırılmaya yol açabilir.

Monero (XMR) Kripto Fiyat Tahmini 2022

Monero (XMR), geçen hafta sonundan itibaren güvenlik özelliklerini geliştiren bir güncellemenin ardından ivme kazanıyor. Güncelleme yayına girdiğinden beri Monero (XMR) iyi haberlerden %6,5’in üzerinde artış gösterdi.

2.688.888 blokta Monero (XMR), çekişmeli olmayan ağ yükseltmesinden geçti. Bu yükseltme yalnızca ağın güvenliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda işlem hızını artırır, cüzdan senkronizasyon süresini azaltır ve ağ ücretlerini değiştirir (daha iyisi için).

Sonuç olarak Monero (XMR) kriptosu yükseliş ivmesi gördü ve büyük bir ralli yaşandı. Monero’nun (XMR) konsolidasyon aşamasında günlük zaman diliminde yükselen bir yükseliş üçgeni oluşturduğunu da görebiliriz.

Monero (XMR) daha sonra 133 dolarlık direnç seviyesini kırdı ve şimdi yükselen bir kanalda bulunuyor. Bu yükseliş devam modeli, Monero’nun (XMR) %9,54’lük bir kırılma görebileceğini ve bu da Monero’yu (XMR) 200 $ fiyat seviyelerine yaklaştıracağını gösteriyor. Kitaplarımdaki teknik hedef 192 dolar.

Bu oldukça yukarı yönlü olsa da, fiyat yapısını kaybetmemek ve belki de daha düşük destek seviyelerini yeniden test etmekten kaçınmak için kripto para biriminin 159 dolarlık destek seviyesine saygı duyması ve bu seviyede tutması gerekiyor. Yükselen kanal geçersiz kılınırsa Monero’nun (XMR) 133 dolarlık fiyat seviyelerini yeniden test etmeyi deneyebileceğini tahmin ediyorum.

Bu noktada, Monero (XMR) muhtemelen güçlü bir birikim aralığını gösterebilecek olan 4 saatlik göreli güç endeksinde fazla satılacaktır.

İlgili diğer haberimizi de beğenebilirsiniz;  2022 En Popüler Coinler ?

Coinmarketcap Monero’ya (XMR) göre kripto, 2,97 milyar dolarlık bir piyasa sermayesine sahiptir ve diğer kripto para birimleri arasında 28. sıradadır. Bu kadar düşük bir piyasa sermayesiyle, bir sonraki kripto boğa koşusunda bu kripto için hala 5 kat görebiliriz.

Diğer Potansiyel Yüksek Getirili Kripto Vs. Monero (XMR)?

Monero (XMR) kriptosu, son birkaç hafta içinde çok iyi performans gösterdi ancak bu, biraz tükenmiş ve aşırı uzamış olabileceği anlamına gelebilir. Unutmayın, hala bir kripto ayı piyasasındayız, bu da büyük direnç seviyelerinde retler görmek anlamına geliyor ve hala bir makro düşüş trendi içindeyiz. Bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerini beklemiyorum ve sonuç olarak 2022 için potansiyel getirilerin sınırlı olduğunu düşünüyorum.

Rate this post
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir