Polygon’daki Merkezi Olmayan Uygulamalara Talep Arttı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir Ethereum ölçeklendirme platformu olan Polygon’daki merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler), 2022 yılından bu yana %400 artışla 37.000’i aştı. Hem test ağında hem de ana ağda başlatılan uygulamaların miktarı, Polygon ekibinin 10 Ağustos’ta bir Web3 geliştirme platformu ortağı olan Alchemy’den alınan bir blog gönderisinde açıkladığı şeydir.

Poligonda DApp Büyümesi

Ayrıca, Temmuz ayının sonunda, bir blok zincirinde geliştirici katılımının bir göstergesi olan Mart ayına göre %47,5’lik şaşırtıcı bir artışla 11.800 aylık aktif ekip olduğundan bahsetti. DApp projelerinin bir bölümü de proje ekibi tarafından vurgulandı ve şirketlerin %74’ünün tamamen Polygon’a entegre olduğu, %26’sının ise hem Polygon hem de Ethereum’a konuşlandırıldığı dikkat çekiciydi.

NFT pazar yeri OpenSea, Metaverse platformları Decentraland ve The Sandbox, merkezi olmayan finans (DeFi) kredi platformu Aave ve NFT girişim fonu/oyun şirketi Animoca Brands dahil olmak üzere iyi bilinen kripto para projelerinin ve şirketlerinin uzun bir listesi , DApp’lere ev sahipliği yapıyor. Polygon’un EVM uyumlu Hisse Kanıtı (PoS) blok zinciri.

Polygon geliştiricilerinin DApps oluşturmasını çok daha kolay hale getiren Alchemy ortaklığı, bu yılın başlarında Polygon ekibi tarafından ağın artan sayıda DApps’sinde önemli bir faktör olarak not edildi.

CMC’ye göre, yazının yazıldığı sırada, Polygon (MATIC), 24 saatlik işlem hacmi 529.009.669$ ile 0.9377$’dan işlem gördü. MATIC, son 24 saatte %5.17 arttı ve 7.535.128.975$’lık bir piyasa değerine sahip oldu.

Rate this post
İlgili diğer haberimizi de beğenebilirsiniz;  Polkadot Nedir? DOT Nedir?
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir