Shiba Inu Yakında Büyük Bir Ralli Görecek! İşte SHIB Sahiplerinin Önümüzdeki Haftada Bekleyebilecekleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu, hafta sonu yaklaşık %30’luk bir artış yaşadıktan sonra bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Mem para birimi dün (14 Ağustos) kabaca %27 değer kazandı ve SHIB şu anda yükseliş eğiliminin birkaç gün süreceğine dair büyük umutlarla pozitifliğini koruyor.

Eski ABD kongre adayı ve Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, Shiba Inu’nun hala büyüme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Shiba Inu az önce Gokhshtein’in geçen hafta tweet attığında tahmin ettiği bir hamle yaptı, “Shib ayrıca yırtmak istiyor gibi görünüyor” emojisi ile birlikte “dikkat et”.

14 Ağustos’ta Shiba Inu, 0,0000126 dolardan %35’lik şaşırtıcı bir artışla piyasadaki en büyük kazanan oldu. Shib, rotayı biraz tersine çevirmeden önce 20 Temmuz’dan 0.0000131 doların üzerinde bir kırılma gösterdi ve 15 Ağustos’ta 0.0000179 doların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Günlük grafikte yukarı yönlü ters baş ve omuzlar (H&S) formasyonunun işaret ettiği kırılma doğrulanırsa, analistler Shiba Inu’nun daha iyi performans göstermeye devam edebileceğini düşünüyor. 

Boğalar bu durumda ‘küçük’ bir avantaja sahip mi?

 Kazanç devam etmeden önce stabilize olsa da, günlük RSI aşırı alım 80 seviyesinden 60’ın oldukça üzerine düştü ve boğaların hala biraz avantajlı olduğunu gösteriyor. SHIB, mevcut slayt devam ederse, 0.0000102 dolara yakın desteği olan önceki aralığına geri dönebilir.

IntoTheBlock’un verilerine göre , son gün 463 önemli işlem gerçekleşti ve yüzde 1.554 gibi şaşırtıcı bir artış yaşandı.

Tipik olarak, büyük bir işlem 100.000 doların üzerinde olan bir işlemdir ve bu tür işlemlerdeki dalgalanmalar, bazen alım veya satım yapan balinaların faaliyetlerindeki artışla bağlantılıdır. 

Zincir içi bir analitik şirketi olan Santiment de şunları belirtti: “Shiba Inu bu hafta sonu hareket halindeydi ve #kripto oldukça yatay seyrederken son 24 saatte %+34 arttı. Tesadüfen değil, balinalar $SHIB’de çok aktif. 4 ayda en fazla 100 bin dolar değerinde 433 işlem gerçekleşti.”

Öte yandan, Shibburn web sitesine göre, son 24 saatte sadece 141 milyon SHIB yakıldı, Shiba Inu’daki yanma oranında %51’lik bir düşüş.

İlgili diğer haberimizi de beğenebilirsiniz;  Bitcoin Madenciliği Nedir ?

 

Rate this post
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir